Anker Eufy | Replacement Filter for Robot Vacuum, Compatible with E25 and E28
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T290KA10
- Saadavus: 5
-
19€
Anker Eufy | Replacement Filter for Robot Vacuum, Compatible with E25 and E28
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 79.00 mm |
| Gross height (mm) | 116.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 19 mm |
| Net weight | 0.019 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4835 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.24 g |
| Plastic (No PET) | 2.06 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Replacement Filter for Robot Vacuum, Compatible with E25 and E28 |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Ühilduvad tooted | Compatible with eufy Robot Vacuum Omni E28 and E25 |
| Volume (m3) | 0.000174116 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: anker eufy replacement filter for robot vacuum, compatible with e25 and e28, t290ka10, anker eufy, tolmuimejad


